Kiddoboo E-Scooter KiddoRacer Red (KBJY65LRED)
Ποδήλατα-Πατίνια
Σε απόθεμα
4
επισκέπτες το παρακολουθούν!
Κωδικός προϊόντος:
KBJY65LRED
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Πατίνια (Scooters)
Ετικέτες: SCAX, Service Center Ημαθίας, ACI
Περιγραφή
Με εντυπωσιακές racing λεπτομέρειες και δυνατότητα εύκολης αναδίπλωσης για άνετη μετακίνηση και μεταφορά, το KiddoRacer, είναι το ιδανικό πατίνι για παιδιά που θέλουν να αναπτύξουν από νωρίς τις οδηγικές τους δεξιότητες. Εξοπλισμένο με μοτέρ 130W, μπαταρία 24V 2.5Ah και μεγάλους τροχούς 6,5”, δίνει στους μικρούς εξερευνητές την ευκαιρία να ζουν κάθε φορά μια νέα μοναδική περιπέτεια. Με όριο ταχύτητας τα 10 km/h, ηλεκτρικό φρένο και ανθεκτικό μεταλλικό σκελετό για εξαιρετική αντοχή και σταθερότητα, ικανό να παρέχει την μέγιστη δυνατή ασφάλεια.